kosmetyczka kraków, kogo polecicie ?

kosmetyczka kraków, kogo polecicie ?

Jaki salon kosmetyczny w Krakowie polecacie? Gdzie chodzicie? Zależy mi na tym, żeby oferowali mezoterapię bezigłową.

alliknet5

Posty: 5

 
Nie ma to jak fachowy peeling u kosmetyczki w Krakowie. Jestem za, albowiem dopiero odkąd zaczęłam regularnie dbać o cerę w gabinecie, widać efekty. Od lat borykam się z niedoskonałościami cery. Pomogły mi peelingi chemiczne. Polecam.

dobasz

Posty: 10

 
Też dużo dobrego słyszałam o Muneca. Mają bardzo dobry sprzęt i doświadczonych pracowników. Koleżanka wykonywała u nich jakiś profesjonalny zabieg na twarz. Efekt jest świetny, przebarwienia niewidoczne :) też się wybieram :D

czubek67

Posty: 7

 
To skorzystaj z oferty Muneca. To salon z bogatym doświadczeniem. Przed każdym zabiegiem zrobią z tobą wywiad i ocenią, czy twoja cera się nadaje do niego. Może rzeczywiście dużo złego słyszałaś o zabiegach, ale tak się dzieje tylko wtedy, gdy są nieumiejętnie dobrane do cery.

Bwoy-Yo

Posty: 20

 
Mam taki sprzęt do domowego użytku, lecz wiadomo, że nie ma to jak zrobić sobie zabieg w gabinecie kosmetycznym. W Krakowie powstało teraz dużo salonów, gdzie nie mają wygórowanych cen, więc można znaleźć ofertę faktycznie tanio.

Thaniell

Posty: 14

 
Chodzę do tej kosmetyczki w Krakowie https://www.munecakrakow.pl. Polecam zajrzeć na stronę i sprawdzić ofertę. To świetne miejsce, gdzie zawsze znajdują dla ciebie czas i podpowiedzą właściwy zabieg.

umberko3

Posty: 10

 
Sprawdzony salon urody w Krakowie :D Ja również szukam i jakoś nie mogę trafić, bo stale mi coś nie pasuje. Chodzi może bardziej o atmosferę niż o same zabiegi. Mam wrażenie, że wszędzie wykonują zabiegi po łebkach. Może tu coś znajdę dla siebie.

Mechanik

Posty: 14

 
W Muneca mają dość bogatą ofertę naprawdę wyśmienitych zabiegów upiększających. Nie wiedziałam, co dokładnie jest potrzebne mojej skórze, która rzeczywiście była w opłakanym stanie, niemniej jednak pomogli :D To dobry gabinet, gdzie naprawdę gwarantują pomoc. Nie ma tak, iż mówisz, co chcesz i robią. Przeprowadzają wywiad i dopiero po nim podejmują odpowiednie rozwiązanie.

gumisiek45

Posty: 13

 
Powiem tak, iż na nieszczęście nie każda kosmetyczka w Krakowie jest zdolną osobą, jaka umiejętnie podchodzi do swojej pracy. W salonach potrafią pracować zupełnie niefachowe osoby :(

nero45

Posty: 8