moja kawiarnia, jaki adres?

moja kawiarnia, jaki adres?

Jest jakaś strona internetowa o grze my cafe, jaka wyjaśnia jak grać? Jestem początkujący i nie bardzo się na tym znam.

Malinka Moja

Posty: 1

 
Gier jest bardzo dużo, ale akurat my cafe darzę dużą sympatią. Od dawna gram w tę grę i sprawia mi to wiele przyjemności, dlatego chętnie polecam ją innym. Trzeba się oczywiście skupić, trzeba korzystać z poradników, ale z biegiem czasu takie granie jest o wiele łatwiejsze. Można uzyskiwać o wiele lepsze efekty swojej pracy.

Marioleczka

Posty: 11

 
Jeżeli chodzi my cafe i przepisy to jest jakaś strona gdzie można to wszystko znaleźć. Nie korzystałem z niej jeszcze, ale widziałem, że tam wszystko jest to opisane. To strona stworzona właśnie do grania w tę super grę.

Klarka34

Posty: 3

 
Ta gra ma swoje wady i zalety. Trzeba się skupić na graniu i poświęcić mnóstwo czasu, a wtedy na pewno pojawią się efekty, jakie nas zadowolą i zmotywują.

Zbyszek

Posty: 7

 
Uwielbiam grę moja kawiarnia, bo daje mi wiele radości. Chociaż raz na jakiś czas można się trochę odstresować. Mamy wiele nowych przepisów, które znalazłem na stronie internetowej, która do gry została stworzona. Można wiele się z takiej strony dowiedzieć ciekawych informacji.

syrena88

Posty: 6

 
Ta gra ma swoje wady i zalety. Trzeba się skupić na graniu i poświęcić sporo czasu, a wtedy na pewno pojawią się efekty, które nas zadowolą i zmotywują.

jommen

Posty: 5

 
O tym jak zdobywać w my cafe prezenty znajdziecie informacje na stronie internetowej https://my-cafe.pl. tam są wszystkie poradniki, triki i inne ciekawe rozwiązania do gry.

@_yyy111

Posty: 4

 
Uwielbiam grę moja kawiarnia, bo daje mi dużo radości. Chociaż raz na jakiś czas można się trochę odstresować. Mamy dużo nowych przepisów, które odnalazłem na stronie internetowej, jaka do gry została stworzona. Można dużo się z takiej strony dowiedzieć ciekawych informacji.

dobrawka

Posty: 10

 
Gram w my cafe od dawna i mam wysoki poziom. Żeby osiągnąć takie efekty trzeba na grze się niezmiernie dobrze znać i trzeba na granie poświęcić wiele czasu.

Franuś

Posty: 27