Gdzie można kupić tanio silnik krokowy !

Gdzie można kupić tanio silnik krokowy !

Konieczne mi są na wczoraj wysokiej klasy elementy budowy napędu łańcuchowego. Najniezwyklej zależy mi na solidnym łańcuchu. Ostatni łańcuch szybko się rozciągnął i teraz szukam lepszego dostawcy. Już wolę więcej zapłacić, niż zamówić wietnamski bubel...

666marian

Posty: 20

 
No witam serdecznie!

Panie drogi, znam ten ból:) Moje poszukiwania na szczęście nie trwały zbyt długo. Śruba kulowa nie zdążyła mi się jeszcze śnić po nocach, lecz i tak się naszukałem (biorąc pod spostrzeżenie mój brak cierpliwości). Najniezwyklej zależało mi na marce Hiwin za małe pieniądze. Taką ofertę przygotował sklep ebmia.pl. Jednak nie tylko cena jest u nich na plus. Obsługa nastawiona na klienta, nie ma rzeczy nie do uzgodnienia.

mobista

Posty: 21

 
Dobre narzędzia skrawające to skarb na zakładzie, wiem to z własnego doświadczenia. Niezmiernie mi zależało na tym, żeby stosunkowo tanio zaopatrywać firmę w takie rzeczy jak nóż tokarski i inne. Dlatego też długo poszukiwałem sklepu, który zaoferuje mi rzeczywiście korzystne warunki cenowe;) I tak metodą prób i błędów dotarłem do ofert sklepu http://www.ebmia.pl/narzedzia-skrawajace-noze-tokarskie-c-1805_1349_3466.html. Noże, pogłębiacze – wszystko czego potrzeba w jednym miejscu. Może Ci się przyda ten sklep.

Pozdrawiam!

Lack

Posty: 23

 
Uśmiecham się pod nosem, bowiem doskonale wiem jak dziś ciężko jest znaleźć dobry sklep, z takim sprzętem jak chociażby falownik:) Ja pytałem po znajomych, pisałem na forach i w końcu dotarłem do kilku interesujących propozycji. Przekonał mnie w końcu sklep http://www.ebmia.pl/automatyka-falowniki-c-197_72.html, który oferuje falowniki LENZE w niezmiernie przyjaznych cenach. Wysyłka szybka, obsługa konkretna.

Radziu

Posty: 23

 
Ano witam, witam :) No z CNC to rzeczywiście może być nieraz problem, żeby znaleźć porządny sprzęt za rozsądną kaskę. Ja kupowałem jakiś czas temu sterowniki, płyty główne i kontrolery ruchu ze stronki http://www.ebmia.pl/maszyny-mach3-c-287.html. Ceny na zaskakująco niskim poziomie, zaś sam asortyment dobry. Nie była to jakaś azjatycka tandeta. Z całym szacunkiem dla Azjatów of course...

tunczyk

Posty: 26

 
Witam dobry człowieku:)

Więc mówisz, iż prowadnice liniowe potrzebne na wczoraj? :) Skąd ja to znam...Masz jakieś szczególne żądania co do marki? Powiem, iż duży wybór, od różnorakich producentów, choćby firmy Hiwin i THK mają tutaj http://www.ebmia.pl/mechanika-prowadnice-szynowe-c-196_264.html. Kilka razy już od nich zamawiałem systemy liniowe i jeszcze nie miałem powodów, żeby narzekać na cenę, obsługę, jakość...cokolwiek.

add1cted

Posty: 28