szafa uprawowa, szukam sklepu!

szafa uprawowa, szukam sklepu!

Zakładam firmę, która zajmować się będzie leczniczymi konopiami i chce zamówić jakieś namioty uprawowe led tylko nie za niezmiernie wiem, do kogo mam się zgłosić?

quwejt

Posty: 1

 
Na wszystkim trzeba się znać, ale informacje i takich uprawach w domu można odszukać w Internecie. Jeśli ktoś chce i faktycznie przyłoży się do tego to uzyska bardzo dobre efekty. Trzeba tylko włożyć w to pracę i serce.

DaNceR

Posty: 6

 
Trzeba sprawdzać ile lampa do growbox ma mocy, niemniej jednak również ile daje kalwinów, albowiem wówczas wiemy czy te rośliny, które chcemy hodować na pewno wyrosną. Nie po to się kupuje takie urządzenie żeby nie wykorzystać jego parametrów.

Marioleczka

Posty: 13

 
Niezwykle znaczące jest światło, ale również odpowiednia temperatura. Led nie grzeje i to jest bardzo duża zaleta. Daje za to bardzo sporo potrzebnego roślinom światła.

Anno Domini

Posty: 9

 
Korzystałem z pomocy producenta zestawów growbox ze strony https://flo-grow.eu i jestem zadowolony. Mają różne modele szaf w różnych cenach, dlatego dopasowanie czegoś dla siebie nie jest trudne.

humer56

Posty: 7

 
Nic profesjonalnego w domu nie miałem, jeśli chodzi o takie rozwiązania. Raczej robiło się doniczkę z własnym oświetleniem. Na pewno to było tanie, ale też nie dawało takich efektów jak coś, co zostało stworzone przez profesjonalistów. Czasami warto wydać pieniądze, bo jest to dla nas o wiele bardziej opłacalne.

Rrealg

Posty: 16

 
Ofert jest bardzo dużo, ale jeśli ktoś chce zamówić zestaw growbox albo samo oświetlenie to stawiamy na znaną firmę. W ten sposób można będzie kupić produkt oryginalny, który będzie działał tak jak tego oczekujemy.

Penio

Posty: 14