bardzo korzystne pożyczki od osób prywatnych

bardzo korzystne pożyczki od osób prywatnych

Na szybko potrzebuję dodatkowych pieniędzy...chodzi o sylwestra, muszę zaklepać miejsca na przyjęciu, a większość kasy wydałem na święta...Jak ustrzelić tanią pożyczkę?

21gregorek

Posty: 14

 
Co ja bym zrobił bez chwilówek? Chyba bym zginął ;P Dla mnie to jest podstawowy produkt finansowy, ciągle coś trzeba kupić, a to do auta, a to do domu, i skąd w inny sposób wziąć na to kasę?

Wacław

Posty: 22

 
Właśnie dlatego nie lubię świąt, bo co roku oznaczają dla mnie pożyczki. Już nie pamiętam roku, żeby się udało kupić wszystkie rzeczy i zrobić święta bez zapożyczenia.

showmemore43

Posty: 13

 
W sumie to dopiero jakoś miesiąc temu się dowiedziałem, że jest coś takiego jak pożyczka społecznościowa, wcześniej o tym wynalazku w ogóle nie miałem pojęcia. Na pewno ciekawa alternatywa zwłaszcza dla chwilówek, które są o wiele wyżej oprocentowane. I zawsze jak się pożycza od osoby prywatnej to można coś tam ponegocjować, dogadać się po prostu.

Jasio

Posty: 20

 
Z pożyczek korzystam bardzo rzadko, może mi się zdarzyło przez ostatnie dwa lata pożyczyć coś koło 1K i to na krótki czas, po 3 miesiącach spłaciłem, także nie mam za dużego rozeznania.

EKO-Chatka

Posty: 26

 
W przypadku pożyczkodawców, to bardzo fajne warunki oferuje portal www.pozyczkolandia.pl. Tutaj masz w ogóle gwarancję ochrony kapitału, oni wprowadzili to jako pierwsi na rynku. Także jakby były jakieś problemy z uzyskaniem spłaty to jest to dobre zabezpieczenie.

piet

Posty: 25

 
Póki co mam pieniądze na lokacie, ale chyba je stamtąd zabiorę, bo zysk mam z tego śmieszny po prostu. Znajomy mnie namawia na pożyczkę społecznościową, można zarobić ponoć sporo więcej niż na lokatach wszelkiej maści. Zobaczę, sprawdzę to.

wicio149

Posty: 22

 
Ja pewnie premię jakąś jeszcze przed nowym rokiem dostanę w pracy, ale to i tak mało, kropla w morzu potrzeb. Sam będę musiał chyba pójść w jakiś kredyt.

emkaer

Posty: 23

 
Słabo się orientuję w temacie pożyczek. Raz musiałem szukać takiego ratunku, podczas wesela syna, ale to wziąłem kredyt w swoim banku wtedy.

chanok

Posty: 18

 
Był taki czas, że często korzystałem z różnych chwilówek, ale się w końcu udało wychodzić na plus finansowo i teraz to sobie już nawet coś tam co miesiąc odkładam. Życzę każdemu takiej sytuacji, bo wiem jak ciężko jest żyć na kredyt.

azBee

Posty: 24