Eko warzywa, gdzie kupię ?

Eko warzywa, gdzie kupię ?

Witam. Czy ekologiczna żywność w Krakowie jest warta swojej ceny? Jakie Waszym zdaniem daje korzyści?

Gumis

Posty: 14

 
Z mojej perspektywy nie ma problemu z dostępnością zdrowej żywności w Krakowie.

Osobiście korzystam z usług http://www.paczkajakuba.pl, gdzie zamawiam potrzebne mi produkty ekologiczne. Bardzo często decyduję się na zamówienie całej paczki zdrowej żywności. Mogę Wam polecić, bo żywność szybko trafia do mojego domu :)

tadziu47

Posty: 27

 
Na celownik wziąłem sobie ostatnio ekologiczne warzywa w Krakowie, niemniej jednak nie znalazłem niczego, co tak naprawdę przypominałoby produkty w stu procentach naturalne.

Odnoszę wrażenie, że termin „ekologiczne” znakomicie pasuje w marketingu i nabierają się kolejni klienci.

Bunys

Posty: 20

 
Trudno mi powiedzieć, ilu zwolenników ma zdrowa żywność w Krakowie.

Obserwując po ilości sklepów takim asortymentem śmiem zaryzykować stwierdzenie, że całkiem mnóstwo. Z resztą najlepiej poszukać kontaktu do takich ludzi, albowiem niezmiernie często udzielają się na forach tematycznych związanych ze zdrowym jedzeniem.

Freakster89

Posty: 24

 
Moje oczekiwania wobec jedzenia ekologicznego w Krakowie były bardzo wysokie. W sumie nie zdawałem sobie sprawy, iż zmiana sposobu żywienia będzie tak łatwa. Nie odczułem większych trudności, a czuję się zdecydowanie zdrowszy :)

Mam zwykle więcej energii!

szef82

Posty: 22

 
Nie wiem czemu, ktokolwiek z Was narzeka na dostępność produktów ekologicznych w Krakowie. Osobiście znalazłem kilkadziesiąt sklepów z taką żywnością, kilka targowisk z warzywami oraz owocami, a także różne stoiska w większych sklepach, które raczej nie zdają egzaminu, bo wybór w takich punktach jest mocno ograniczony.

zakk87

Posty: 20

 
Solidnie po kieszeni każdego miesiąca uderza mnie sklep ze zdrową żywnością w Krakowie. W sumie nie żałuję podjętej decyzji o zdrowym trybie żywienia, bo trzeba być konsekwentnym :) Udało mi się nawet w połączeniu z aktywnością fizyczną zrzucić kilka zbędnych kilogramów.

alimer56

Posty: 18

 
Chciałbym się odnieść do Waszych spostrzeżeń, jeśli chodzi o zdrową żywność w Krakowie. Rzeczywiście nie rozumiem narzekania na temat produktów, które mamy szansę znaleźć w sklepie. Wybór jest wręcz nieograniczony, a ceny niezwykle zróżnicowane, więc niektóre zarzuty są bezpodstawne.

ZaNK3R

Posty: 23

 
Jedzenie ekologiczne w Krakowie dostępne jest w wielu sklepach, o czym przekonałem się, gdy testowałem produkty ze sklepów ekologicznych, stoisk w marketach, a także owoców i warzyw z targowisk.

Jeśli chcecie mogę podzielić się swoimi obserwacjami na ten temat :)

Lubus34

Posty: 21

 
Wiem, o czym mówicie, jeżeli chodzi o to, jakie korzyści potrafi przynieść sklep ze zdrową żywnością. Na własnym przykładzie przekonałam się, iż zdrowe odżywianie jest kluczowe, gdy chcemy osiągnąć dobre samopoczucie. Należałoby dopłacić kilka czy kilkanaście pln do zdrowego jedzenia.

add1cted

Posty: 28