Burger Ostrowiec, gdzie zamówić?

Burger Ostrowiec, gdzie zamówić?

Gdzie najczęściej jadacie pizzę w Ostrowcu. Piszcie, chętnie skosztuję i skorzystam z najlepszych okazji.

Julian

Posty: 9

 
W takim układzie mam nadzieję, iż dostawa pizzy w moim mieście Ostrowcu zacznie być ekspresowa. Jeśli chodzi o wieczory, to nieraz jest niezła lipa. Na przykład jak są jakieś mecze itp. sprawy:)

Gruby_56

Posty: 21

 
Mam dobre zdanie na temat pizzy w wydaniu lokalu w Ostrowcu. Rzeczywiście dbają o jakość, świeżość. Najbardziej smakuje mi ciasto, które jest kruchutkie, cieniutkie, po prostu takie jak lubię. Cennik jest spoko, dlatego jak tylko mam ochotę na pizzę, to wpadam do nich. Jak zamawiasz do domciu, jest zawsze gorąca. Polecam.

Dyduś45

Posty: 19

 
Nie oszukujmy się. Odkąd powstała u nas mobilna pizzeria, nie mamy już problemów naszymi wieczorami, gdy po prostu chce nam się zjeść dobrej pizzy w Ostrowcu. Poza tym nie trzeba czekać tak długo, jak ma to miejsce gdzie indziej. Cennik mają spoko, korzystam z ich usług dla mojego wciąż wygłodniałego żołądka.

szef82

Posty: 22

 
Z takim burgerem jak w Ostrowcu w pizzerii jeszcze moje podniebienie nie miało do czynienia. Szkoda, iż to takie kaloryczne, a u mnie trudno o ruch, bowiem mógłbym je jeść rano i wieczorem. Jeżeli chodzi o standard lokalu, to rzeczywiście jestem pod wrażeniem.

Radziu

Posty: 23

 
Najlepsza i zawsze na czas mobilna pizza z Ostrowca http://www.mobilnapizza.pl. Polecam kochani, bo po prostu niebo w gębie, tanio i świeżo. Musicie tego spróbować.

Alicjaaa2

Posty: 20

 
Jak chodzi Ci o tanią pizzerię w Ostrowcu, to nie narzekaj. W tym lokalu jest z cennikiem bardzo dobrze, masz ogromnie wielką pizzę za naprawdę niewiele. Ja z moja rodzinką często od nich zamawiamy i nigdy się nie zawiedliśmy, nawet na dowóz.

lejdee

Posty: 13

 
Takiej dobrej pizzy jak tutaj w Ostrowcu, nigdzie nie uświadczysz. Możesz przyjść z dzieciakami i smacznie sobie pojedzą. Moje zawsze zadowolone, gdy ruszamy na podbój pizzerii.

zasscier76

Posty: 19