pizza w Bydgoszczy, gdzie warto ?

pizza w Bydgoszczy, gdzie warto ?

Dzień dobry. Poszukuję jakiegoś fajnego klimatycznego miejsca, gdzie można zjeść dobrą pizzę w Bydgoszczy. Czekam na waszą pomoc.

Kruk

Posty: 4

 
Bardzo ciekawy temat, którego wcześniej nigdzie nie odnalazłam. Jestem w mieście dopiero od niedawna i nie mam doświadczenia z wieloma restauracjami. Też dowiedziałabym się chętnie, gdzie można zamówić smaczną pizzę w Bydgoszczy. Lubię chrupiącą i koniecznie dużą :D

CHatka-eKo

Posty: 11

 
Płacisz i masz. Klient nasz pan. Podzwoń po wszystkich znanych lokalach i popytaj. Na pewno znajdziesz pizzerię w Bydgoszczy, w której możesz zarezerwować stoliki. W szczególności jak twoi goście zaczną domawiać coś z menu ;)

Appell

Posty: 20

 
Podobno są lokale czynne do 5 rano. Jak coś wiecie w tym temacie, to też chętnie skorzystam. Nieraz jest potrzeba zjedzenia porządnej pizzy późno w nocy, a tu nie ma gdzie zamówić. Polecajcie jakieś miejsca w Bydgoszczy.

serwus45

Posty: 8

 
Mało jest pizzerii w Bydgoszczy, które działają długo, czyli po północy. Jakoś nigdy tak późno nie zamawiałam jedzenia do domu, ale zawsze może być konieczność :) W ramach tego pierwszego razu, czyli maksymalnego głodu późno w nocy też chętnie się dowiem, gdzie można zamówić jedzonko do domu, a zwłaszcza pyszną pizzę.

Yuri20

Posty: 12

 
Fajnie byłoby, gdyby jakaś pizzeria w Bydgoszczy była otwarta po północy. Wielokrotnie mam głoda właśnie wówczas. Wiem, iż to niezdrowo tak objadać się na noc, niemniej jednak cóż mój głód nie wybiera, kiedy mnie dopadnie. Najlepszą pizzą, jaką jadłem to chyba była z kaparami. Zamówiła dziewczyna, a ona zna się na smakach :)

ym-9090

Posty: 7

 
Potrzebuję znaleźć jakiś dobry lokal, gdzie serwują pizzę. Czy w Bydgoszczy znajdzie się jakaś pizzeria, gdzie można zamówić kilka stolików? W mniejszych pizzeriach to podobno nie zgadzają się na taką rezerwację.

Julian

Posty: 7

 
Najgorsze jest to, że jak zamawiasz pizzę, to z reguły przywożą ją zimną lub delikatnie ciepłą. Jeszcze chyba nigdy nie byłem w pełni zadowolony z zamówienia. W Bydgoszczy jest sporo pizzerii, ale naprawdę chyba żadna z nich nie jest do końca w porządku, jeśli chodzi o dowozy. No chyba, że się mylę. Możecie mnie poprawić.

Klarka34

Posty: 12

 
Od dłuższego czasu pizzę zamawiam tutaj www.piratto.pl. To według mnie najlepszy lokal w Bydgoszczy, gdzie mają bardzo ciekawe menu również inne potrawy oprócz pizzy. Pizzeria jest czynna długo i bez różnicy na to, czy to niedziela czy święta. Sporo moich znajomych ma dobre zdanie o tym miejscu. Szczerze polecam.

Dzidzia

Posty: 8

 
No właśnie, a które dokładnie ciasto preferujecie? Grube czy cienkie? Kiedyś lubiłam puchatą pizzę, niemniej jednak odkąd zjadłam w Bydgoszczy cienkiego placka wprost zakochałam się w takim właśnie spodzie. No i oczywiście w stylu wegetariańskim.

Rrealg

Posty: 16