Nowoczesny marketing, czyli promocja idei?

Nowoczesny marketing, czyli promocja idei?

Hej.

Szef zlecił mi ostatnio zadanie, a mianowicie znalezienie firmy, która zajmie się promocją firmy. W sumie kierowałam się opiniami z Waszego forum, które okazały się bez wątpienia przydatne.

Nikotymmm

Posty: 12

 
Cześć. Jeszcze niedawno nawet nie miałam pojęcia na czym polega promocja marek, a teraz prowadzę ją połączoną z promocją produktów. Ciężko byłoby to skoordynować, gdy nie praktyczne porady z tego forum.

api12

Posty: 14

 
Witam.

Niedawno trafiłem na stronę http://www.ievent.pl, jaka okazała się lekarstwem na wszystkie nasze problemy z organizacją imprez, szkoleń oraz konferencji.

Mogę swobodnie polecić i przedstawić zdjęcia z wydarzeń, jakie nam zorganizowali.

Prometeu172

Posty: 20

 
Witam.

Niedawno odwiedziłem jedną z agencji reklamowych, bo byłem zainteresowany promocją firmy. Przedstawiona przez nich kalkulacja wydatków przerosła moje możliwości i od razu zrezygnowałem. Wtedy trafiłem na to forum i propozycje wielu innych firm, które nie wydają się gorsze, lecz posiadają propozycje bardziej przystępne cenowo. Zdecydowałem się na jedną z nich i jestem zadowolony.

Warszawiak

Posty: 22

 
Hej.

Od zawsze pracowałam w firmie na stanowisku biurowym, natomiast mój szef nagle wpadł na pomysł, aby przesunąć mnie do działu marketingu, co było niemałym szokiem. Wystarczy powiedzieć, że nie mam w tym temacie zielonego pojęcia, natomiast prędko, m.in. dzięki temu forum nauczyłam się podstaw, za co jestem niezwykle wdzięczna.

Marko

Posty: 29

 
Witam.

Niedawno odwiedziłem jedną z agencji reklamowych, bowiem byłem zainteresowany promocją firmy. Przedstawiona przez nich kalkulacja wydatków przerosła moje możliwości i od razu zrezygnowałem. Wtedy trafiłem na to forum i propozycje mnóstwo innych firm, które nie wydają się gorsze, niemniej jednak posiadają propozycje bardziej przystępne cenowo. Zdecydowałem się na jedną z nich i jestem zadowolony.

67-kristoo

Posty: 16

 
Cześć. Jestem niesamowicie zadowolony, że udało mi się znaleźć to forum dyskusyjne. Rozwiało ono mnóstwo moich wątpliwości odnośnie działań, jakie powinienem podejmować jako właściciel firmy.

Franuś

Posty: 27