busy do Holandii, jaka firma ?

busy do Holandii, jaka firma ?

Cześć, może ktoś z was polecić mi firmę, jaka oferuje busy do Holandii dla zorganizowanych grup. Jedziemy w 8 osób za granice i chcieliśmy wynająć busa tylko dla siebie.

aliotos

Posty: 1

 
Mogę polecić Ci bus do Holandii z tej firmy https://busholand.pl/. Jeżdżę z nimi od roku i nigdy nie było żadnego problemu. Możesz wziąć nawet większy bagaż, tylko najlepiej poinformować ich o tym fakcie telefonicznie przed podróżą. Można płacić w złotówkach i euro, zależy jak komu wygodnie.

Nowa

Posty: 3

 
My również długo szukaliśmy firmy przewozowej, jak znaleźliśmy tą najlepszą. Dobrze jakbyś powiedziała, z jakiego miasta w Polsce busa potrzebujesz. Niektóre busy Polska Holandia jeżdżą z określonego województwa.

TomekK

Posty: 14

 
My zawsze podróżowaliśmy autokarem, jednak 2 lata temu skorzystaliśmy z usług firmy, która oferuje busy do Holandii i powiem wam, że dziwie się sobie, że mogłam tyle godzin wytrzymać w autokarze.

alibali

Posty: 14

 
Najlepiej to podać województwo, z jakiego pragniesz jechać. Wiele firm proponuje bus do Holandii, jednakże każda z nich wyjeżdża z określonych województw.

ZaNK3R

Posty: 3

 
Powiem Ci, że bus do Holandii jest najbardziej komfortowym i wygodnym rodzajem podróży. Każda firma w ostatnim czasie ma bardzo nowoczesne busy, które są wygodne i duże.

Gucio

Posty: 8

 
Powiem Ci, że bus do Holandii jest najbardziej komfortowym i wygodnym rodzajem podróży. Każda firma w ostatnim okresie ma niesłychanie współczesne busy, jakie są wygodne i wielkie.

Fanatyk

Posty: 5

 
Wiele firm oferuje, busy Polska Holandia. Najlepiej wypróbować kilka firm i zostać przy najlepszej. Ja tak zrobiłam i jeżdże z jedną firmą od 3 lat.

Marioleczka

Posty: 11

 
Sporo firm oferuje, busy Polska Holandia. Najlepiej wypróbować kilka firm i zostać przy perfekcyjnej. Ja tak zrobiłam i jeżdże z jedną firmą od 3 lat.

Narcyzzz

Posty: 4