mechanik w Gdyni, dobra firma ?

mechanik w Gdyni, dobra firma ?

Mam do pomalowania jeden element w aucie. Poszukuje lakierni w Gdyni. To ma być ktoś, kto się zna na lakierowaniu.

Joe

Posty: 3

 
Nigdy nie poszukiwałem serwisów samochodowych. Raczej wybieram tego, kto ma dla mnie czas. Wcale nie jest prosto się dzisiaj dostać do mechanika, wobec tego jeśli to nie jest pilna sprawa to trzeba będzie się umawiać na dwa czy nawet na trzy tygodnie uprzednio i wtedy na czas się zdobędziemy.

Nikolee3

Posty: 18

 
Jeżeli ktoś szuka lakiernika w Gdyni to tutaj https://autodobrucki.pl/lakiernictwo/ jest warsztat, który się tym zajmuje. Mają samych specjalistów i co znaczące wiele nie biorą za naprawy.

Robuś

Posty: 3

 
Znalezienie profesjonalnego blacharstwa samochodowego łatwe nie jest. Trzeba pamiętać, że jeśli chce się mieć bardzo dobre efekty to trzeba się liczyć z kosztami. Jeśli ma być tylko tanio to solidnie nie będzie. Naprawiając własny samochód lepiej postawić, na jakość.

Black_Riot

Posty: 4

 
Korzystałem z samochodu zastępczego w Gdyni, albowiem jeden z warsztatów miał go na stanie. Nic nie płaciłem, albowiem szkoda była pokrywana z AC. Kilka dni tym samochodem jeździłem aż wreszcie mojego nie udało im się naprawić. Jeździłem bez żadnych ograniczeń.

kubaraj

Posty: 2

 
Byłem u kilku mechaników samochodowych w Gdyni. Teraz już wiem, że jeśli chce się mieć naprawiony samochód to nie zrobi się tego tanio. Wybieram teraz taki warsztat samochodowy, jaki ma bardzo dobre opinie. Ważne jest to, kto w tym warsztacie pracuje. Im mechanicy mają większe doświadczenie tym lepiej dla nas.

nighthaze

Posty: 3

 
Byłem u kilku mechaników samochodowych w Gdyni. Teraz już wiem, że jeśli chce się mieć naprawiony samochód to nie zrobi się tego tanio. Wybieram teraz taki warsztat samochodowy, jaki ma niezmiernie porządne opinie. Znaczące jest to, kto w tym warsztacie pracuje. Im mechanicy mają większe doświadczenie tym lepiej dla nas.

Cim45

Posty: 4