kalkulator promili alkoholu, opinie

kalkulator promili alkoholu, opinie

Na imprezie nie mamy alkomatu, a przydałoby się wiedzieć, kiedy można w drogę ruszać. Jest jakaś alternatywa?

Jarko445

Posty: 2

 
Pamiętacie, iż jak ustawiacie wszystko to trzeba podać płeć. To bardzo znaczące, bo u kobiet wygląda to w przeciwnym wypadku , a u mężczyzn jeszcze w przeciwnym wypadku . Wybierając taki kalkulator alkoholowy trzeba mieć na uwadze, iż jedni mogą wypić wiecej inni mniej. Tolerancja alkoholu też jest różna.

WacDEC

Posty: 13

 
Z reguły na imprezach pije dwa czy trzy piwa i wygląda na to, iż sporo czasu mój organizm nie żąda na spalenie alkoholu. To mnie rzeczywiście niezwykle cieszy.

saradonin

Posty: 2

 
Trochę danych w takim kalkulatorze promili trzeba podać. Płeć, wagę, wzrost, czas rozpoczęcia picia i zakończenia. Do tego jeszcze podaje się to, jaki alkohol spożywaliśmy i ile dokładnie. Istotne jest również to ile ten alkohol zawierał procentów, bo wpływa to na obliczenia.

Kitas

Posty: 8

 
Można mieć ten sam wzrost i tę samą wagę, ale jeden wypije butelkę wódki i nic mu nie jest, a drugi już śpi. To, dlatego można badać się kalkulatorem alkomatem, ale trzeba zawsze brać poprawkę. Na pewno jest to super sprawa, jeśli nie ma się zwykłego alkomatu albo ma się jakiś kiepski. Wtedy te obliczenia są o wiele lepsze.

gzdyl

Posty: 5

 
Zasadniczo to sam wiem ile mogę wypić i czuje to po sobie. Także nie za bardzo potrzebuje jakiegoś kalkulatora, który mi o tym będzie przypominał.

namok

Posty: 9

 
Nie pije za wiele, a do tego nie mam samochodu, dlatego nie mam takich problemów. Wiem, że jedni znajomi korzystają z prawdziwego alkomatu, a inni z wirtualnego. Każdy Znajdzie coś dla siebie. Najlepiej jest pić z umiarem, ale to wcale nie jest takie bezproblemowe. Ten, kto pił wie jak to wszystko wygląda w praktyce.

Andzia

Posty: 9

 
Można mieć ten sam wzrost i tę samą wagę, ale jeden wypije butelkę wódki i nic mu nie jest, a drugi już śpi. To, dlatego można badać się kalkulatorem alkomatem, ale trzeba zawsze brać poprawkę. Na pewno jest to super sprawa, jeżeli nie ma się zwyczajnego alkomatu albo ma się jakiś kiepski. Wówczas te obliczenia są o dużo lepsze.

jajaek34

Posty: 6

 
Przed każdą imprezą korzystam z kalkulatora alkomatu ze strony https://alco.fun i jestem zadowolony. Według mnie pokazuje faktycznie niezmiernie dokładnie.

Różyczka

Posty: 4

 
Nie pije i nie mam kłopotów. Nie mogę też wyobrazić opinii o takim alkomacie online, bo nikt u mnie z tego nie korzysta. Musze komuś to podesłać to wówczas powiemy Wam jak to wygląda i czy można na tym będzie polegać.

piekniśś

Posty: 12