rzeczoznawca majątkowy w Myślenicach, gdzie znajdę?

rzeczoznawca majątkowy w Myślenicach, gdzie znajdę?

Mam pytanie dotyczące rzeczoznawcy majątkowego. Czy ktoś z was korzystał z usług w Myślenicach. Polecacie kogoś?

Gucio

Posty: 4

 
Wyceny mieszkania w Myślenicach dokonała dla mnie ta firma https://www.tmlnieruchomosci.pl. Jestem pod wrażeniem szybkości i profesjonalizmu. Szczerze polecam również z uwagi na ceny usług.

Marioleczka 

Posty: 3

 
Myślę, iż na pewno odnajdziesz kogoś w konkretnym budżecie. Pamiętaj, iż zawsze możesz porównać oferty. Jeżeli chodzi o pracę rzeczoznawcy, to oni nie mają odgórnego cennika, więc stawki mogą być naprawdę zróżnicowane. Uważam, iż w Myślenicach nie jest drogo.

namok

Posty: 7

 
Trafiłam na wspaniałego rzeczoznawcę. Po pierwsze wszystko mi wytłumaczył. Dokładnie opisał kryteria, jakimi się posługiwał. Jestem pewna jego rzetelnej usługi. Uważam, że nie ma to jak znaleźć specjalistę od wyceny domu i zostawić sprawę jemu. Jeśli chodzi o Myślenice, to na pewno odnajdziesz tu kilka dobrych firm.

Miluśkooo2

Posty: 8

 
Nie ma za co dziękować. Nie ulega wątpliwości, że najlepiej skorzystać z oferty jakiegoś polecanego rzeczoznawcy majątkowego w Myślenicach, niż działać po omacku. Wiem, że wybór specjalisty w tej dziedzinie jest ciężki. Miałam podobne dylematy i wątpliwości, gdy szukałam biura wyceniającego. Nie miałam pojęcia, jakimi kryteriami się kierować.

Myszka45

Posty: 14

 
Podzwoń i porównaj oferty. Bywa, że naprawdę można zaoszczędzić w ten sposób parę złotych. Jeśli chodzi o wycenę domu w Myślenicach, to trzeba się liczyć z kosztami. Ostateczna cena zależy od wartości przedmiotu. Wiem, że zależy też od celu. Nie wiem, do czego są te najdroższe?

Basia

Posty: 9

 
Szukam rzeczoznawcę majątkowego, który działa w okolicach Myślenic. Widzę, iż tu już ktoś pisał z podobnym problemem. Ja również jestem w niemałej kropce, albowiem wycena konieczna mi jest na wczoraj :(

Koktus

Posty: 22