pałace i zamki na sprzedaż, gdzie szukać?

pałace i zamki na sprzedaż, gdzie szukać?

Chce zakupić mieszkanie. Gdzie odnajduje mieszkania na sprzedaż Warszawie? Mam kilka upatrzonych dzielnic.

h-humer

Posty: 3

 
Dawniej było łatwiej, bo można było na słupie zrobić ogłoszenie i już mieszkania nie było. Dzisiaj trzeba się bawić w opisy i nie wiadomo, co jeszcze. Czasy się zmieniają i trzeba się niestety dostosować.

Jasieczek23

Posty: 8

 
Jeżeli ktoś szuka pałacu albo zamku to niech znajdzie sobie dobre biuro nieruchomości. To nieruchomości z najwyższej półki, dlatego trzeba wiedzieć jak ich szukać, natomiast i jak je niezmiernie dokładnie sprawdzać przed zakupem. To poważna inwestycja na długie lata.

MaszWielkosc

Posty: 11

 
Ogłoszeń jest bardzo dużo, dlatego na spokojnie można znaleźć mieszkanie na sprzedaż w Warszawie. Jeśli ktoś ma dużo pieniędzy, a tym bardziej gotówki to na pewno znajdzie coś dla siebie. Sam tak szukałem i miałem na jednym z portali dziesiątki ogłoszeń, z których wytypowałem trzy i jedno ostatecznie udało mi się kupić.

Klara323

Posty: 9

 
Znalazłem oferty na darmowe ogłoszenia nieruchomości na portalu https://houser.pl. Mają mieszkania, domy, pałace, działki i wiele innych. Warto do nich zajrzeć i to sprawdzić. Cały czas pracują nad ogłoszeniami, dlatego są nowe i co ważne aktualne.

wrrraak22

Posty: 12

 
Lokalnie wystawiamy ogłoszenia, jeśli mam coś na sprzedaż. To dobre rozwiązanie, natomiast czy sprawdzi się z nieruchomościami? Trudno powiedzieć. Na pewno trzeba sprzedawać tanio to się zbiegną bardzo prędko wszyscy zainteresowanie zakupem. Tak zawsze się dzieje.

Myszka45

Posty: 14

 
Najważniejsza jest cena i lokalizacja, a nie miejsce dodawania ogłoszenia. Jeśli jest w super miejscu, a do tego cena poniżej rynkowej to klienci w godzinę się znajdą.

pawelbin

Posty: 18

 
Warto ogłaszać się w kilku miejscach. Wtedy zwiększają się szanse na to, że trafi się klient, który zechce zapłacić ustaloną przez nas kwotę.

dominikk6

Posty: 7