nowe mieszkania w Krakowie, znacie ?

nowe mieszkania w Krakowie, znacie ?

Zastanawiam się jak wygląda dziś i jak rozwija się rynek pierwotny w Krakowie? Macie jakieś doświadczenia?

reklamos

Posty: 5

 
Zdecydowanie polecam mieszkania z rynku pierwotnego w Krakowie, bowiem wiesz, co kupujesz. Nowe mieszkanie to inwestycja na długie lata, zatem nie należałoby tutaj oszczędzać. Skoro i tak większość z nas zaciąga kredyt hipoteczny to niech, chociaż będzie to przeznaczone na coś, co jest tych pieniędzy warte. Zastanówcie się nad tym.

Kobitka22

Posty: 4

 
Nie interesowałem się nowymi domami w Krakowie, ale patrzyłem na mieszkania. Często budowane są osiedla gdzie masz i jedno i drugie, dlatego każdy może indywidualnie dopasować ofertę pod siebie. Ceny różne, dlatego warto to sobie sprawdzić i zdecydować, co jest najlepsze.

Joe

Posty: 5

 
Znajomy kupował nowy dom w Krakowie i dużo nie dał. To znaczy jak na standard to mało, ale wiadomo, iż ceny w Krakowie są wysokie. Dobrze, iż z pracą nie ma kłopotów i jakoś się to wszystko razem składa i układa.

Kitas

Posty: 10

 
Duży wybór pięknych domów z Krakowie jest na stronie https://villare.pl/mieszkania?search=&keywords=&address=Kraków&distance=&price_to=. Lubię takie nowoczesne domy, dlatego mnie się to podoba. Znajomi kupili taki dom.

showmemore43

Posty: 13

 
Trudno określić ile kosztuje mieszkanie w Krakowie, bo na cenę wpływ ma wiele czynników. Im jest większe tym mniej płacimy w przeliczeniu za metr kwadratowy. Tak samo jest z domami. Trzeba określić się z kosztami i wtedy można będzie zaleźć coś odpowiedniego.

Rafałek34

Posty: 5