Płytki do łazienki

Płytki do łazienki

Gdzie waszym zdaniem w Trójmieście warto kupić płytki łazienkowe? Bardzo mi zależy na różnym stylu wykończenia płytek. Szczególnie podobają mi się płytki drewnopochodne, więc w taką kategorię bym celował. Jeżeli macie ciekawe rady dotyczące wykończenia łazienki chętnie przyjmę każdą :) Pozdrawiam serdecznie.

propek1

Posty: 7

 
Teraz możesz zrobić tak, że wszystkie płytki łazienkowe zleją się w jedną całość. Taka przestrzeń wygląda bardzo świeżo i przyznam, że robi ekskluzywne wrażenie.

Różyczka

Posty: 19

 
Jasna łazienka jest najlepsza, bo daje zawsze wrażenie odświeżenia i relaksu. Ciemne wnętrza w ogóle nie mają wartości energetycznej według mnie.

Julian

Posty: 9

 
Jeżeli układasz płytki w łazience pionowo to wizualnie masz łazienkę większą. Poziomy układ natomiast wizualnie poszerza pomieszczenie. Warto się zastanowić nad stylem układania, bo naprawdę wiele zmienia.

shalafi

Posty: 20

 
Dobrze jest poprosić o wizualizację łazienki po wybraniu konkretnych płytek. W takim przypadku znacznie lepiej podejmiesz decyzję o zakupie.

wiesław11

Posty: 13

 
Na twoim miejscu zapytałbym sprzedawcę, czy oferuje końcówki czy jednak stałe kolekcje płytek. Kiedyś kupiłem końcówkę kolekcji, zabrakło płytek w ogóle u producenta i była wielka lipa. Nie ryzykuj zatem końcówek kolekcji, ale kupuj standardowe płytki, w dość popularnych seriach.

darkness6

Posty: 20

 
Sprawdź przy zakupie, czy płytki łazienkowe przypadkiem nie mają bardzo śliskiej powierzchni. Doradzałbym również ogrzewanie podłogowe pod płytki ceramiczne, bo taka konfiguracja jest bardzo ciekawa.

Wacław

Posty: 22

 
Mniej więcej rok temu kupiłem świetną wannę przez iglazura24.pl przecena z 3500 na 2700 około. Przy okazji zmodernizowałem łazienkę o fajne płytki. Sprzedają ciekawe mozaiki, praktyczne każdy styl wykończenia. Od siebie polecam mozaikowe płytki, ewentualne drewnopochodne, bo ocieplają wnętrze. Nie było również problemów montażowych. Wszystkie formaty płytek łazienkowych do dyspozycji.

klosert

Posty: 11

 
Skup się koniecznie na łączeniach płytek, bo w nich tkwi największy problem, jeżeli chodzi o szczelność.

Krzysio

Posty: 14

 
Moim zdaniem warto zainwestować w płytki, które z powodzeniem imitują inne materiały, chociażby beton oraz drewno. Akurat drewnopochodne płytki pięknie wyglądają na podłodze. Od razu masz cieplejszy klimat wykończenia pomieszczenia.

Marioleczka

Posty: 12