System do ewidencji czasu pracy, kto mi wytłumaczy?

System do ewidencji czasu pracy, kto mi wytłumaczy?

Cześć. Czy waszym zdaniem system do ewidencji czasu pracy w przypadku przedsiębiorstwa, które zatrudnia nie więcej niż 200 pracowników, jest potrzebny?

Robuś

Posty: 10

 
W naszym przypadku, gdzie w samej hali produkcyjnej pracuje ponad 500 pracowników i w dodatku na trzy zmiany, system do ewidencji czasu pracy jest czymś obowiązkowym. Trudno jest sobie wyobrazić kadrowe, które miałyby zajmować się takimi sprawami ręcznie, bez pomocy programów i komputerów.

67-kristoo

Posty: 16

 
Co ciekawe program do planowania urlopów ma wiele dodatkowych funkcji. Za jego pomocą możesz wprowadzać nawet informacje o urlopach macierzyńskich. Na dodatek program sam oblicza i podaje nam dane o dostępnych dniach urlopowych, a dodatkowo może również wysyłać powiadomienia do wybranego pracownika.

minus56

Posty: 12

 
Bardzo program do ewidencji urlopów robiony jest przez http://www.luminum.pl. Z ich oprogramowania korzystam już dobre kilka lat. Nigdy jeszcze nie miałem żadnych kłopotów z pracą na tym oprogramowaniu. W 100% odpowiada ono wymaganiom, które stawiają przed nim kadrowcy z różnych rodzajów przedsiębiorstw.

fill

Posty: 15

 
Nie musisz się niczego obawiać, elektroniczny wniosek urlopowy jest bardzo prostym narzędziem. Z powodzeniem radzą sobie z nim osoby starsze, które nie są tak biegłe w dziedzinie komputerowej, jak ludzie młodzi.

darkness6

Posty: 20

 
Ja uważam, że program do ewidencji urlopów to nie tylko doskonałe narzędzie dla działów organizacyjnych, ale przede wszystkim dla samych pracowników. W jednym miejscu masz wszystkie ważne dane o terminach swoich urlopów.

modniś344

Posty: 16

 
Coraz częstsze jest to, że nakaz wyjazdu służbowego wydawane jest w formie elektronicznej. Sprawdza się to przede wszystkim w sytuacjach nadzwyczajnych, kiedy to pracodawca jest zmuszony do poinformowania pracownika o takiej delegacji w ostatniej chwili, nie mogąc pozwolić sobie na opóźnienie.

Pipek56

Posty: 21

 
Mi też program do rozliczania delegacji nie raz ratował skórę. Przede wszystkim wówczas, gdy do rozliczenia miałem kilkanaście zaległych wyjazdów służbowych.

ZaNK3R

Posty: 23

 
W naszym wypadku, gdzie w samej hali produkcyjnej pracuje ponad 500 pracowników i w dodatku na trzy zmiany, system do ewidencji czasu pracy jest czymś obowiązkowym. Trudno jest sobie wyobrazić kadrowe, jakie miałyby zajmować się takimi sprawami ręcznie, bez pomocy programów i komputerów.

lejdee

Posty: 13

 
Mi też program do rozliczania delegacji nie raz ratował skórę. Szczególnie wtedy, gdy do rozliczenia miałem kilkanaście zaległych wyjazdów służbowych.

Oct714

Posty: 11