bhp na śląsku, proszę o pomoc

bhp na śląsku, proszę o pomoc

Zastanawiam się czy są jakieś szkolenia bhp w Kartowicach? Macie jakąś wiedzę na ten temat? Znajomy musi odbyć szkolenie i szuka kogoś do pomocy.

Gumer45

Posty: 2

 
Moje doświadczenia są takie, że jeśli chodzi o bezpieczeństwo i higiena pracy to szef mocno się do tego przykłada. Pracujemy przy maszynach gdzie jedna nieuwaga może kosztować utratę palców albo ręki, dlatego nie ma się, co dziwić z takiego podejścia.
Szkolenia, które są organizowane u nas są sensowne i ciekawe, dlatego u nas każdy słucha. Według mnie istotne jest odpowiednie podejście do tego tematu, a wtedy osoby, które mają słuchać są zainteresowane. Trzeba wybrać kogoś, kto wie jak podejść osoby na szkoleniu i wtedy jest dobrze.

Lupusx

Posty: 23

 
Mnie się szkolenia bhp podobają, bo poznaje ciekawe historie z życia osób, które takie szkolenia prowadzą i te osoby naprawdę mają niesłychanie dużo do powiedzenia. Według mnie super.

anna_00

Posty: 6

 
Na szkoleniach to jest tak, iż jedni bujają w obłokach, a inni będą słuchać. Później jest tak, iż Ci, co słuchali ratują życie tym, co nie robili wtedy nic. Sam się już o tym kiedyś przekonałem, dlatego radze słuchać, robić notatki i powtarzać sto razy to samo, a wtedy wchodzi nam to w nawyk i wiemy, co mamy robić, kiedy jest kryzysowa sytuacja.

Mnert67

Posty: 5

 
Jeżeli nie chcesz szukać, a interesuje Cię bhp w Katowicach to mam rozwiązanie. Wystarczy wejść na stronę hhttp://www.bezpiecznie-w-pracy.pl/kontrola-z-inspekcji-pracy/bhp-w-roznych-regionach-kraju/ i jest propozycja.

Franuś

Posty: 27

 
Odszukasz na spokojnie usługi bhp w Katowicach, albowiem firm, jakie przy kopalniach pracują jest niesłychanie mnóstwo. Wystarczy troszkę poszukać, a trafisz na to, co Cię zainteresuje.

Makus16

Posty: 25