Poszukuję - przedszkole wilanów

Poszukuję - przedszkole wilanów

Już niedługo czeka nas przeprowadzka do Warszawy, wobec tego od razu szukam przedszkole na Wilanowie. Jak coś, piszcie. Dziękuję.

Serwet87

Posty: 7

 
Zanim podjęłam decyzję co do przedszkola w Wilanowie, przejrzałam mnóstwo ofert, stron z opiniami itd. Tylko dzięki nim udało mi się ustalić, co tak naprawdę jest dla mnie ważne. Pomocne okazały się opinie i kontakt z samym przedszkolem, gdzie przedstawiono mi dokładną ofertę i odpowiedziano na każde moje pytanie.

E-GOista

Posty: 10

 
Też bym chciała odszukać jakieś sprawdzone prywatne przedszkole w Miasteczku Wilanów. W Warszawie mieszkam od niedawna i nie mam tu żadnego rozeznania w tych sprawach.

Lupusx

Posty: 8

 
Nie wybieraj przedszkola na szybko. Dokładnie sprawdź, jakie są na Wilanowie. Do prywatnego przedszkola zwykle nie ma problemów z zapisami. Inaczej sprawa wygląda w przypadku państwowych placówek przedszkolnych. Jak już posyłać dziecko do przedszkola, to do naprawdę jakiegoś z polecanych. Pozdrawiam.

azBee

Posty: 24

 
Sportowe przedszkole na Wilanowie to faktycznie fajna sprawa. Może takie miejsce spodobałoby się mojemu synkowi. Mam nadzieję, że znajdzie się jeszcze jakieś miejsce dla mojej córci. Jak jest taniec, to niewątpliwie w to wchodzimy :D Patrycja jest dzieckiem, jakie kocha tańczyć i generalnie wszelkiego rodzaju aktywność ruchową.

aliOner

Posty: 24

 
Mnie również wydaje się, iż edukacja w przedszkolu jest niezmiernie ważna. Najmłodsze dzieci uczą się najszybciej i bez najdrobniejszych problemów. Wybrałam niepubliczne przedszkole w Wilanowie i nie narzekam ani na opiekę, ani na program codziennych zajęć.

Dzidzia

Posty: 3

 
Jak uważasz, że przedszkole o profilu sportowym, to właśnie to, czego chcesz dla swojego dziecka, to polecam to niepubliczne przedszkole w Wilanowie karatekids.eu. Moja córa ma już rok za sobą. Jest bardzo zadowolona.

ivonzjeee

Posty: 15

 
Też bym chciała znaleźć jakieś sprawdzone prywatne przedszkole w Miasteczku Wilanów. W Warszawie mieszkam od niedawna i nie mam tu żadnego rozeznania w tych sprawach.

Sarenka

Posty: 20

 
Czy można gdzieś sprawdzić taki dokładny program? Czy tylko ogólnikowo dowiedzieć się, jak wygląda dzień w prywatnym przedszkolu w Wilanowie? Nie mam porównania, a właśnie takie coś byłoby mi potrzebne do podjęcia decyzji. Do przedszkola muszę posłać dwoje dzieci i zapewne do dwóch grup wiekowych.

xtigerx

Posty: 8

 
No właśnie to bardzo ważne, żeby dziecko czuło się w przedszkolu jak w swoim drugim domu. Mam nadzieję, że moja decyzja co do przedszkola w Miasteczku Wilanów będzie równie dobra jak wasza.

jonek91

Posty: 9