zajęcia pozalekcyjne dla dzieci, która szkoła?

zajęcia pozalekcyjne dla dzieci, która szkoła?

Witam. Czy jesteście w stanie zarekomendować mi jakieś sprawdzone zajęcia pozalekcyjne dla dzieci? :)

wieszdo87

Posty: 3

 
Gorąco polecam zajęcia pozalekcyjne dla młodzieży, które będą jednak zgodne z zainteresowaniami syna bądź córki. Wyłącznie w takich okolicznościach dziecko będzie rozwijało się w pożądanym kierunku.

olikt56

Posty: 17

 
Wspólnie z mężem staraliśmy się nie oszczędzać, gdy w rachubę wchodziły zajęcia pozalekcyjne dla młodzieży. Przykładowo mój syn uczy się programowania.

Grażyneczk223

Posty: 23

 
Moim zdaniem to najlepsze zajęcia pozalekcyjne dla dzieci: www.giganciprogramowania.edu.pl. Moje maluchy są nimi faktycznie zachwycone :)

Dersei02

Posty: 11

 
Moja ocena jest następująca: solidna szkoła programowania będzie w stanie nauczyć Wasze dziecko naprawdę wiele, natomiast wyłącznie pod warunkiem, że będzie chciało się ono tego uczyć, a jednocześnie posiadało niezbędne predyspozycje. Znaczenie ma również podejście nauczycieli.

Rico

Posty: 6

 
Gorąco rekomenduję zajęcia pozalekcyjne dla młodzieży, ale wyłącznie takie, które będą gwarantowały satysfakcjonująco wysoki poziom kształcenia. To absolutna podstawa.

edmundzio

Posty: 6

 
Wspólnie z żoną nie oszczędzaliśmy pieniędzy, gdy w rachubę wchodziły zajęcia pozalekcyjne dla dzieci. Mieliśmy świadomość tego, iż dobrym rozwiązaniem będzie zainwestowanie posiadanych środków w rozwój dzieci. Z perspektywy czasu mogę powiedzieć, że to była bardzo dobra decyzja, której nie żałujemy :)

bobusek

Posty: 16

 
Miałem gigantyczne obawy odnośnie tego, ile mogą kosztować zajęcia dodatkowe dla młodzieży. Rzeczywistość okazała się bardziej przychylna niż myślałem, gdyż zapłaciłem za takowe satysfakcjonująco niską cenę. Mój syn jest również niesłychanie zadowolony.

Lupusx

Posty: 8

 
Początkowo myślałem, że kursy programowania dostępne są w ponadprzeciętnie wysokich cenach. Rzeczywistość okazała się zdecydowanie niezwyklej przychylna.

wisła1905

Posty: 12

 
Nie oszczędzałem pieniędzy, gdy chodziło o zajęcia dodatkowe dla dzieci. Jestem zadowolony, że postępowałem właśnie w ten sposób, ponieważ moje dzieci zdobyły nowe kwalifikacje. Mój syn jest zachwycony, że zaczął uczyć się programowania w młodym wieku.

wrrraak22

Posty: 13