zadania maturalne z matematyki, gdzie warto?

zadania maturalne z matematyki, gdzie warto?

Napiszcie, w jaki sposób uczycie się na maturę podstawową z matematyki? To moja pięta achillesowa. Polecacie jakiś portal z zadaniami?

ćwirekk

Posty: 5

 
Mnie też interesuje wyłącznie jakościowa pomoc. Tym niezwyklej, iż boję się matury podstawowej z matematyki. Nie wiem, czy uda mi się zdać. Z dużo tematów mam olbrzymie zaległości i muszę to wszystko nadrobić. Jak coś, to piszcie. Należę do osób, które odkładają wszystko na ostatnią chwilę, więc jak coś, to jeszcze mam sporo czasu ;)

Wojciech24

Posty: 11

 
O to jestem z tobą, bo teraz też się jeszcze nie uczę ;) i mam nadzieję, że zdążę. Ale to prawda, że przydałyby się jakieś ciekawe zadania maturalne z matematyki z rozwiązaniami.

Mier56

Posty: 8

 
Mam poważny dylemat. Sporo materiałów edukacyjnych zgromadziłem. Nie mam jednak większego przekonania, że zdam matę. Od zawsze sprawiała mi problem. Matematyka podstawowa jest obowiązkowa, a więc szukam zadań maturalnych z gotowymi zadaniami maturalnymi, dzięki którym będę mógł się lepiej przygotować.

gruszk56

Posty: 8

 
Za bardzo się przejmuję. Gdy tylko zapominam o stresie, to nawet fakt, że piszę maturę rozszerzoną z matematyki jakoś tam mi umyka. Jak u was z obawami i nauką?

Marioleczka

Posty: 14

 
To zobacz sobie ten serwis http://www.zadaniazmatmy.pl/index.php/category/matura-podstawowa/. Jak dla mnie jest wystarczający. Piszę maturę podstawową z matematyki, a zadań jest tu spora ilość. Wszystkie rozwiązania, objaśnienia itd. Polecam wszystkim.

Lack

Posty: 23

 
Nie sprawdzałem żadnych serwisów, ale mam nadzieję, że tu na forum zdążycie przedstawić jakieś fajne propozycje. Rodzice myślą o korepetycjach, ale mnie ta myśl jakoś nie bardzo odpowiada. Myślałem nad jakimiś kursami online z matematyki. W ten sposób wiem, że uczy się wiele osób. Jak coś, to piszcie.

fertuś45

Posty: 8