nauka języka angielskiego

nauka języka angielskiego

Jakie macie sprawdzone sposoby nauki angielskiego? Bardzo proszę o wsparcie, podzielenie się ciekawymi kontaktami z lektorami na lekcje indywidualne. Na tym chyba najbardziej mi zależy. Pozdrawiam i liczę na ciekawą dyskusję.

21gregorek

Posty: 5

 
Warto też, aby uczeń proponował swoje lekcje, tematy. Bardzo się sprawdza i zawsze jakaś inspiracja dla lektora.

david011

Posty: 8

 
Jedyna prawdziwa inwestycja to w kapitał ludzki, w siebie, w dodatkową wiedzę. To się zawsze zwraca w przyszłości i to z nawiązką najczęściej.

Black_Riot

Posty: 14

 
Te osoby, które odniosły sukces w angielskim to zawsze chodziły na korepetycje i przełamywały barierę mówienia. To najważniejsza sprawa, a nie ciągłe walenie gramatyki. To się nie sprawdza.

Oct714

Posty: 11

 
W rok można się przygotować na korkach do matury z angielskiego, nawet rozszerzonej i wcale tak dużo czasu nie stracisz.

123doer

Posty: 16

 
Mój syn skończył na filologii angielskiej, a jeszcze cztery lata temu ani me, ani be po angielsku :D Pomogły mu korepetycje i to była chyba najlepsza inwestycja w naszym życiu. Chodzi o markę tomedo.pl. Dostaliśmy rewelacyjnego, młodego, ogarniętego lektora, który przekazał nie tylko wiedzę, ale dał inspirację, po co ten angielski w ogóle jest potrzebny.

Mord

Posty: 17

 
Grupową naukę przerabiałem i nie jest nigdy tak efektywna, jak spotkania indywidualne, w cztery oczy z dobrym lektorem.

syrena88

Posty: 6

 
Test kwalifikacyjny przede wszystkim i warto określić faktyczny poziom znajomości języka. Na wszelki wypadek można oczywiście przejrzeć materiał z niższych poziomów, aby mieć poczucie, że niczego się nie omija.

Mord

Posty: 7