zajęcia dodatkowe dla młodzieży, oferta

zajęcia dodatkowe dla młodzieży, oferta

Jeżeli polecacie jakieś ciekawe zakłady z programowania, czeka na informacje. Mam nadzieję, iż pomożecie :)

Gucio

Posty: 3

 
Nie mam rozeznania w zajęciach dodatkowych dla młodzieży z informatyki i kodowania, a myślałem nad tym, żeby zapisać syna, bo on wiecznie coś robi na komputerze i widzę, że poważnie interesuje się programowaniem. Jak coś czekam i z góry wielkie dzięki za każdą informację i pomoc w temacie.

Trener

Posty: 10

 
Jako mama zauważyłam u Natalii postępy w nauce. Widać, że nauka programowania jest wyśmienitym wsparciem na sporo płaszczyznach również lekcji matematyki. Polecam to rozwiązanie, bowiem widzę, że takie lekcje niezmiernie sporo dobrego wnoszą w życie dziecka.

Mr Frog

Posty: 8

 
Mnie też wydaje się, że Kuba lepiej zaczął się uczyć tzn. szybciej wychodzi mu nauka zwłaszcza matematyki. Jeśli miałbym się zastanawiać dlaczego, to na pewno widzę w tym wpływ kursów programowania, na które syn uczęszcza od kilku miesięcy. Zajęcia bardzo mu się podobają i dlatego nie rezygnujemy.

igorek

Posty: 14

 
Ja również szukałam i zastanawiałam się nad zajęciami pozalekcyjnymi dla młodzieży. Widziałam, iż programowanie ma znakomite opinie i szczerze powiem, iż samej mi się podoba. Na jakie kursy zapisaliście własne pociechy?

NEO-MAxi34

Posty: 7

 
Zerknijcie sobie na te kursy programowania https://www.giganciprogramowania.edu.pl. To idealna szkoła. Moich dwóch synów uczy się tutaj kodowania i są bardzo zadowoleni. Polecam więc z własnego doświadczenia, a dokładnie mówiąc doświadczenia moich dzieci.

wiesław11

Posty: 11

 
Właśnie o takie dobrze zorganizowane zajęcia dla dzieci mi chodzi. Chcę zapisać synka na programowanie, niemniej jednak muszę być pewna, że to skuteczne lekcje, dzięki jakim się czegoś nauczy. Pozdrawiam i czekam na informacje.

alibaba

Posty: 6