Kto z Was poleci przedszkole na Wilanowie ?

Kto z Was poleci przedszkole na Wilanowie ?

Może mi ktoś napisać kilka informacji na temat przedszkoli na wilanowie? Jak wyglądają takie zajęcia i jakie one są? Czy ktoś zapisywał dziecko 3 letnie do prywatnego przedszkola?

Dagmara87

Posty: 3

 
Ja jak najbardziej polecam prywatne przedszkole miasteczko wilanów www.karate-kids.pl. Nauczyciele są niezmiernie mili i podchodzą indywidualnie do każdego dziecka. Prowadzone są tam różne kreatywne zajęcia. Jest to prywatne przedszkole sportowe. Ruch dzieci jest najważniejszy.

Franusik3

Posty: 7

 
Moja córka chodzi drugi rok do prywatnego przedszkola na wilanowie. Jestem z niego bardzo zadowolona, bo jej grupa jest nieliczna i córka idealnie się w niej odnajduje. Panie nauczycielki mają lepszą możliwość poznania dziecka i jego umiejętności.

Kódłaty

Posty: 24

 
Plusy przedszkola wilanów są takie, iż otwarte są przez cały rok. W czasie wakacji oraz ferii zimowych organizowane są specjalne zajęcia.

propek12

Posty: 11

 
Ja polecam niepubliczne przedszkole wilanów, mój syn chodzi tam już od roku i jest bardzo zadowolony. Chwali bardzo Panie wychowawczynie.

89ostry89

Posty: 7

 
W przedszkolu miasteczko wilanów są prowadzone zajęcia z języka angielskiego, rytmiki, taneczne, plastyczne, gimnastyczne, logopedyczne i wiele innych. Polecam niesłychanie prywatne przedszkola.

warter88

Posty: 9

 
Ja moją córkę zapisałam do prywatnego przedszkola miasteczko na wilanowie i uważam, że była to moja bardzo dobra decyzja. Córka jest bardzo zadowolona i uwielbia własne Panie wychowawczynie.

Motospec

Posty: 9