wakacje dla dzieci, szukam

wakacje dla dzieci, szukam

Dajcie znać, jeżeli macie jakieś propozycje fajnych obozów dla dzieci. Chodzi mi o coś tematycznego.

Kobitka22

Posty: 8

 
Tak programowanie dla dzieci to świetna sprawa. Na kursach mają mnóstwo ciekawych zajęć, dlatego moja córcia bardzo chętnie chodzi na zajęcia. Ucieszyłam się, że w naszym dość małym mieście coś takiego powstało. Jeśli chodzi o cenę, to jest całkiem przystępna. Naprawdę polecam.

trans34

Posty: 8

 
Syn miał poważne problemy z matematyką, ale jakoś nie wiązałam tego faktu, gdy zapisywałam go na kurs. Teraz widzę, iż programowanie dla dzieci jest niesamowitym wsparciem. Jeśli chodzi o naukę widzę dużą poprawę. Z programowania masz naprawdę wiele korzyści.

mateo29

Posty: 14

 
Polecam te kolonie dla dzieci https://www.giganciprogramowania.edu.pl/zapisy-kursy-programowania/zapisy-kursy-wakacyjne. W zeszłym roku korzystaliśmy z tego wyjazdu. Doskonała kadra pedagogów i specjalistów od programowania :)

Kwatuszek

Posty: 13

 
Ciekawa sprawa. Może faktycznie to niezły pomysł na zajęcia dodatkowe. Moja córka interesuje się matematyką i informatyką, dlatego myślę, iż poradziłaby sobie na tego rodzaju kursach. Jeśli polecacie jakieś konkretne kursy, dajcie znać.

alliknet5

Posty: 22

 
To koniecznie muszę czegoś poszukać. Mnie też wychowawczyni zwróciła uwagę na to, żeby ćwiczyć z córką różnego rodzaju zadania, żeby sama znajdowała sposób na rozwiązanie. Nie ukrywam, iż czytałam o nauce programowania same superlatywy. Nie wierzyłam, bo myślałam, iż to po prostu tylko reklama i naciąganie.

gregBard

Posty: 16

 
A programowanie dla młodzieży? Jest tu trudniej, czy też zaczynają od wstępu, podstaw? Jeżeli macie doświadczenie z tego rodzaju kursami w przypadku nastolatków, napiszcie. Zależy mi na opiniach, albowiem sama straciłam już rozeznanie :( Mam wątpliwości, czy to będzie faktycznie idealne rozwiązanie dla mojego syna.

Wacław

Posty: 7

 
Tak programowanie dla dzieci to świetna sprawa. Na kursach mają dużo interesujących zajęć, wobec tego moja córcia bardzo chętnie chodzi na zajęcia. Ucieszyłam się, że w naszym dość małym mieście coś takiego powstało. Jeżeli chodzi o cenę, to jest całkiem przystępna. Rzeczywiście polecam.

Intro_69

Posty: 11

 
Tego rodzaju kursy programowania dla młodzieży to według mnie potrzebna nauka. W szkole niestety takiej nie zapewniają, a przynosi korzyści również pod kątem rozwoju dzieci.

y01234

Posty: 12

 
Ja również zauważyłam lepsze oceny. W końcu tak właśnie piszą, że dzieciaki uczą się w ten sposób logicznego myślenia. Nie miałam pojęcia, że te zajęcia dodatkowe będą tak bardzo pomocne.

Kitas

Posty: 13