Jakie ? przedszkole miasteczko wilanów

Jakie ? przedszkole miasteczko wilanów

Jak znacie jakieś rzeczywiście fajne przedszkole w Miasteczku Wilanów, piszcie. Mam duży kłopot z wyborem :(

Rico

Posty: 4

 
Wychowawcy to niesłychanie ważna kwestia. Nie posłałbym dziecka nie wiadomo gdzie. Zanim z żoną wybraliśmy miejsce dla Huberta, sprawdziliśmy dokładnie każde przedszkole w Wilanowie. Nie widzieliśmy innego wyjścia.

TomekK

Posty: 14

 
Też zależy mi na jak najlepszym prywatnym przedszkolu, ale jeśli chodzi o Wilanów, to nie mogę tutaj znaleźć niczego :( Może pomożecie? Wybieram niepubliczną placówkę, bo zależy mi na godzinach otwarcia. Takie przedszkola zwykle dłużej urzędują, a ja mam pracę do godziny 17-tej.

Kitas

Posty: 9

 
Przy drugim dziecku było mi już zdecydowanie prościej podjąć decyzję co do prywatnego przedszkola w Miasteczku Wilanów. Już teraz wiem, co jest ważne i powiem wam szczerze, że najważniejsza jest kadra nauczycieli. Bez tak dobrego wsparcia, zupełnie nici nawet z najpiękniejszej placówki.

Sklepik

Posty: 7

 
Masz rację. Już mam chyba za sobą to doświadczenie, bo moje dzieci zmuszone były do ciągłych zmian. Co do niektórych placówek nie mam najlepszego zdania, ale na szczęście już odszukałam przedszkole w Warszawie w Wilanowie, któremu zaufałam właśnie dzięki temu, iż kadra pedagogów stara się i jest mega zuafana.

Nim_wer

Posty: 11

 
Nauczyciele w przedszkolach są najważniejsi. Bez ich opieki i odpowiedniego podejścia nie można mieć pewności, że to dobre przedszkole w Wilanowie. Tak sądzę z własnego doświadczenia.

Tomcio

Posty: 13

 
Jeśli chodzi o przedszkole w Miasteczku Wilanów, to mam podobny problem. Nie chcę oddawać Jasia gdziekolwiek, ponieważ muszę wrócić do pracy. Zależy mi na najlepszych warunkach.

Black_Riot

Posty: 6

 
To prywatne przedszkole w Miasteczku Wilanów zasługuje na dużą uwagę karatekids.eu. Nasza córcia chodzi tam dopiero od niedawna, a już zdążyliśmy zauważyć, iż jest niesłychanie dobrą placówką. Coś musi być na rzeczy, bowiem do poprzedniego przedszkola Zuzia nie lubiła chodzić. Nie mogła się tam zaadaptować. Tu jest zupełnie w przeciwnym wypadku .

bartek33

Posty: 9

 
Bianka będzie musiała pójść do przedszkola już w tym roku. Z tego, co widzę, nie mamy większych szans na państwową placówkę. W Miasteczku Wilanów zupełnie nie orientujemy się w warunkach przedszkoli, opiniach itd. Może znajdzie się tutaj ktoś przychylny i naświetli sytuację, jakie miejsca są godne uwagi? Z góry dziękuję.

luluś45

Posty: 6