Jakie ? niepubliczne przedszkole wilanów

Jakie ? niepubliczne przedszkole wilanów

Dzień dobry. Czy posyłacie może dziecko do jakiegoś niepublicznego przedszkola w Wilanowie, które jest profilowaną placówką?

Limeczer45

Posty: 7

 
Prywatne przedszkole w Miasteczku Wilanów jest oczywiście mnóstwo droższe od państwowego, natomiast opłaca się, bo maluszki bardzo dobrze czują się w mniejszych grupach.

Silverr

Posty: 6

 
Dla dziecka w przedszkolu najważniejszą kwestią jest poczucie bezpieczeństwa, dlatego szukamy z mężem czegoś naprawdę sprawdzonego. Jeśli już mamy płacić, bo za prywatne przedszkole w Wilanowie trzeba trochę zapłacić, to musimy być pewni, że nasza córka będzie pod dobrą opieką i będzie miała wiele ciekawych zajęć.

david011

Posty: 25

 
Jeśli chodzi o sportowe placówki przedszkolne, to szczerze polecam, bowiem mój synek chodził do takiego niepublicznego przedszkola w Wilanowie i chwaliłam sobie takie rozwiązanie. Nie pamiętam nawet, żeby płakał. Zawsze chciał chodzić :)

Illilakip

Posty: 7

 
Tutaj masz link do rzeczywiście dobrego prywatnego przedszkola w Miasteczku Wilanów https://karatekids.eu. To placówka profilowana. Więcej zajęć sportowych nie odszukasz w żadnym innym miejscu :) Super opieka i możliwość zamówienia indywidualnej diety. Polecam.

pietryn045

Posty: 27

 
Pewnie mają wiele zajęć sportowych, na pewno jest taniec. Mojej znajomej córcia chodziła do takiego przedszkola w Wilanowie i z tego, co z nią rozmawiałam, to była niezwykle zadowolona. Pomysł niezwykle fajny.

namok

Posty: 14