język angielski żłobek w Krakowie, kogo polecicie ?

język angielski żłobek w Krakowie, kogo polecicie ?

Poszukuje profesjonalistów, którzy oferują naukę angielskiego w żłobku w Krakowie. Konieczne osoby niezwykle fachowe.

ukrwios

Posty: 2

 
Z tego, co wiem to lektorzy angielskiego dla przedszkola w Krakowie mają swoją ofertę na stronie https://happystudents.pl. Pożądane byłoby sobie tam zajrzeć i wszystko dokładnie sprawdzić.

21gregorek

Posty: 3

 
W przedszkolu poziom nauczania angielskiego jest bardzo słaby. To samo jest w podstawówce, dlatego w interesie rodziców jest znalezienie kogoś z zewnątrz do pomocy.

Klara323

Posty: 9

 
Na pewno trzeba zlecić naukę angielskiego w przedszkolu w Krakowie komuś, kto ma w tym bardzo duże doświadczenie. Wtedy są z tego same pozytywne efekty. Można liczyć na to, że dziecko się nie zrazi do nauki tylko będzie się ze swoimi rówieśnikami bardzo dobrze bawić.

jommen

Posty: 5

 
Korzystaliśmy z zajęć dodatkowych angielskiego w szkole podstawowej w Krakowie i naprawdę to był strzał w dziesiątkę. Dziecko potrafi bardzo mnóstwo. Nie ma żadnych kłopotów z wysokimi ocenami w szkole.

@_yyy111

Posty: 3

 
Sam angielskiego nie miałem okazji się uczyć. Wówczas nie było to takie proste jak dzisiaj. Wszyscy znajomi swoje dzieci wysyłają albo do przedszkola gdzie jest angielski na wysokim poziomie albo organizują dodatkowe zajęcia.

Zeetttt2

Posty: 20

 
Na pewno takie zajęcia mają sens, niemniej jednak trzeba na to mieć pieniądze i czas. My mamy z tym problem, bo w przedszkolu nie było tylu chętnych. Musiałabym dowozić dziecko dwadzieścia kilometrów do nauczycieli, a to znowu nie jest możliwe z braku czasu.

Specjalista

Posty: 15

 
Odpowiednie podejście lektorów angielskiego w żłóbku w Krakowie mocno zachęciło moje dziecko do dalszej nauki. Dzisiaj jest na bardzo wysokim poziomie, a wszystko zaczęło się już w drugim roku życia. Wiem, że im wcześniej to nastąpi tym lepsze są z tego efekty.

Limeczer45

Posty: 7