Biuro tłumaczeń w warszawie, znacie ?

Biuro tłumaczeń w warszawie, znacie ?

Hejka.

Kto w naszym mieście jest w stanie zaproponować tłumaczenie ekspresowe dokumentów prawnych, które są dla mnie bardzo ważne?

Podajcie namiary.

jonek91

Posty: 9

 
Obecnie przedmiotem moich poszukiwań jest biuro tłumaczeń z rozsądnymi cenami. Kontaktowałem się już z kilkoma biurami, ale odpadły one w mojej opinii z powodu kiepskiego podejścia klienta.

Przyznam, że oceniłem to już po atmosferze rozmowy przez telefon.

Ralphy

Posty: 11

 
Biura tłumaczeń w Warszawie dysponują bardzo rozbudowaną ofertę. Sam byłem niesamowicie zdziwiony, gdy dowiedziałem się, iż istnieje możliwość przetłumaczenia dowolnego dokumentu na język polski nawet z… chińskiego!

Nie korzystałem z takiej możliwości, natomiast dobrze wiedzieć, iż istnieje taka możliwość :)

Mocarzz

Posty: 22

 
Osobiście bardzo cenię sobie to, aby kontakt biura tłumaczeń stał na właściwym poziomie. Lubię zadzwonić i dowiedzieć się, na jakim etapie jest moje tłumaczenie.

Zwłaszcza, że zawsze zlecam dość sporą ilość dokumentów do tłumaczenia, więc muszę upewniać się, że wszystko będzie na czas.

Trener

Posty: 21

 
Korzystałem z usług biura tłumaczeń, gdy sprowadzałem do Polski wyspecjalizowany sprzęt. Jasną sprawą, że musiałem mieć do niego instrukcje w naszym ojczystym języku. Na szczęście skorzystałem z wyceny paru biur, a jedno z nich zaoferowało mi najniższą cenę i jednocześnie posiadało odpowiednie rekomendacje od klientów.

Puch23

Posty: 20

 
Odpowiednio to nie rozumiem niektórych Waszych wypowiedzi, jakie dotyczą tłumaczeń ekspresowych. Dla mnie to nic dziwnego, iż taka forma współpracy jest bardziej kosztowna. Gwarantujecie sobie w umowie szybszy termin realizacji tłumaczenia = większy koszt. Dla mnie to jasne.

eef12

Posty: 18

 
Kilka dni temu niezbędne wręcz dla mnie było tłumaczenie ekspresowe, lecz nie rozczarowałem się, jeżeli chodzi o ofertę biur tłumaczeń w moim mieście. Jedno z nich zaproponowało mi nawet, że kilkanaście stron przetłumaczonego dokumentu będzie gotowe następnego dnia.

Freakster89

Posty: 24

 
Osobiście bardzo cenię sobie to, aby kontakt biura tłumaczeń stał na stosownym poziomie. Lubię zadzwonić i dowiedzieć się, na którym etapie jest moje tłumaczenie.

Szczególnie, że zawsze zlecam dość sporą ilość dokumentów do tłumaczenia, więc muszę upewniać się, że wszystko będzie na czas.

Namo

Posty: 22

 
U mnie funkcjonuje kilkanaście firm, które działają jako agencje tłumaczeń. Moim priorytetem było przede wszystkim znalezienie sprawdzonego partnera, który będzie mi dostarczał regularnie tłumaczenia dokumentów, które przywiozę z zagranicy. Póki co nie podjąłem decyzji.

Jermeri

Posty: 18

 
Najlepszy cennik tłumaczeń pisemnych znalazłem w ofercie tego biura: http://tlumaczeniaekspresowe.pl/kontakt.html.

W ofercie posiadają także tłumaczenia ekspresowe. Niesłychanie cenię sobie także fakt, że przesyłają oni bezpłatną wycenę zlecenia w zaledwie godzinę od jego przesłania.

Faktycznie polecam wszystkim, bowiem jeszcze mnie ani razu nie zawiedli :)

Sarenka

Posty: 17